Всі новини «Кардинал Рівнестандарт» здобув феєричну перемогу

«Кардинал Рівнестандарт» здобув феєричну перемогу

318166761_3405375553014160_2889827486904586149_n-1170x650-1

«Кардинал Рівнестандарт» забив «Харкову» вісім (!) м‘ячів і вдруге поспіль переміг в гостях.

МСК «Харків» – «Кардинал Рівнестандарт» – 3:8 (2:4)

VBET ліга, четвертий етап, 1 тур
4 березня 2023 року, Суми, палац спорту СумДУ

МСК «Харків»: Чабанов – Д.Бондар, Нагорний, Сорокін, Сагайдачний – Іванов, Васильєв, Топчій, Овсянніков – Крюков, Корженко, Федосюк, Стадник Запасний: Сагайдаченко.
Головний тренер: Денис Овсянніков.

«Кардинал Рівнестандарт»: Бакінський (Рафальський, 39) – Волянюк, Кручок, Горпинич, Ланко – Басич, Малиновський, Бондар, Кравчук – Скибчик, Тютюрай, Парфенюк.
Головний тренер: Олександр Бондар.

Голи: Сорокін (8), Нагорний (20), Сагайдачний (27) – Басич (14), Горпинич (16, 18), Кручок (20, 29), Бакінський (38), Волянюк (39), Скибчик (40).
Попередження: Волянюк (18),Малиновський (28).

Після виснажливого вчорашнього поєдинку з «Рятувальником», сьогодні рівняни свідомо віддали ініціативу супернику, шукаючи щастя у контратаках. Втім, і харків’яни не поспішали бігти вперед усіма силами.

Шальки терезів вперше хитнулися у середині першого тайму. Коли Владислав Сорокін замкнув передачу справа від Едуарда Нагорного.

Рівняни зуміли відносно оперативно відповісти. Олександр Бондар виконав аут справа, а Олександр Басич просто пробив на точність метрів з п’ятнадцяти – це 1:1. Практично одразу гості вийшли вперед у рахунку. Володимир Кручок і Михайло Волянюк влаштували “карусель” на правому фланзі, а вчасну передачу партнера у вільну зону ударом у порожні ворота замкнув Роман Горпинич.

Потім помилився Сергій Топчій. Його передачу назад перехопив Роман Горпинич, удар гравця рівнян прийняла на себе стійка, але рикошетом від спини Павла Чабанова м’яч влетів у сітку – 1:3.

Перед самою перервою Михайло Волянюк і Володимир Кручок реалізували вихід два-в-один. Перший асистував, другий забивав. Втім, майже одразу харків’яни відповіли своїм точним ударом – гол на рахунку Едуарда Нагорного – 2:4.

У середині другого тайму команди знову обмінялися голами. Юрій Сагайдачний добив м’яч у сітку після класних індивідуальних дій Владислава Сорокіна – 3:4. Але майже одразу Михайло Волянюк не менш ефектно відпасував на хід Роману Горпиничу, а простріл від того чітко замкнув Володимир Кручок – 3:5.

«Харків» наприкінці матчу був змушений ризикувати. І рівняни раз за разом карали суперника.

Спершу ударом від власних воріт відзначився Ілля Бакінський. Потім власне перехоплення результативно завершив Михайло Волянюк. А крапку у матчі поставив Дмитро Скибчик – 3:8.