Всі новини Жіноча команда “Вереса” здобула другу перемогу на турнірі у Кривому Розі

Жіноча команда “Вереса” здобула другу перемогу на турнірі у Кривому Розі

20230226_4641

Забивши по м’ячу у кожному з таймів, жіноча команда народного клубу Верес здобула другу перемогу на товариському турнірі “Аврора Cup – Шлях до перемоги-2023” у Кривому Розі.

Верес – Маріуполь – 2:0 (1:0)

“Аврора Cup – Шлях до перемоги-2023”, 2 тур
26 лютого 2023 року, Кривий Ріг, стадіон Спарта

Верес: Луцюк – Шелест (Скоцик, 59), Навроцька (Пом’яновська, 46), Низова, Котовець, Войт, Скоцик (Мущенська, 35, Нездюр, 66), Розлуцька, Лавренюк, Масловська, Нездюр (Гладушка, 59).
Головна тренерка: Олена Руда.

Маріуполь: Анпілогова (Сахно, 51) – Клімчук, Крук, Куртиніна, Корж, Голованчук, Твардовська (Полухіна, 67), Кісельова, Полухіна (Кайдаловська, 48), Бенедік (Солодухіна, 53), Швець (Яськова, 44). Запасна: Разгуляєва.
Президентка клубу: Яна Винокурова.

Голи: Масловська (18), Розлуцька (50).
Попередження: Куртиніна (19)

Натхненні вчорашньою вольовою перемогою над Поліссям, рівнянки на куражі значно потужніше розпочати поєдинок другого туру товариського турніру “Аврора Cup – Шлях до перемоги-2023” проти Маріуполя. Вже в дебюті гри реакцію голкіпера команди-суперниці дальнім ударом перевірила Каріна Войт. Згодом прямим ударом від кутового прапорця ледь не забила Вікторія Лавренюк.

Зрештою, червоно-чорні забили закономірний гол. Владислава Нездюр виграла верхову боротьбу і виконали скинду на Вікторію Лавренюк. Та, молодчинка, не лише віддала класну передачу на хід Христині Масловській, а й рукою показала напрямок передачі. Христина Масловська вихід віч на віч із Марією Анпілоговою реалізувала чітко – 1:0!

Ще до перерви Христина Масловська могла забити вдруге. Цього разу її щільний удар з-за меж штрафного майданчика Марія Анпілогова забрала намертво.

По перерві Верес врятувала Марина Навроцька. У відчайдушному підкаті вона вибила м’яча з-під ніг суперниці, яка виходила на побачення із Маргаритою Луцюк.

Відбившись, рівнянки забили вдруге. І знову асистувала в цьому епізоді Вікторія Лавренюк. Півзахисниця Вереса виконала штрафний з лівого флангу, а Віта Розлуцька, вистрибнувши найвище, ударом головою пробила у протихід голкіперці Маріуполя – 2:0.

Згодом третій гол на турнірі могла забити Діана Мущенська, але не реалізувала чистий вихід тет-а-тет зі Світланою Сахно.

Перемога – 2:0. 27-го лютого, рівнянки у Кривому Розі зіграють із господарками турніру – Кривбасом. Початок гри – о 17:00.