Всі новини Рівненський “Верес” програв стартовий матч BGV Winter Cup

Рівненський “Верес” програв стартовий матч BGV Winter Cup

20230210_5811

Рівненський Верес, відігравшись після – 1:3, зрештою поступився житомирському Поліссю у серії післяматчевих пенальті. Одинадцятиметрові у серії не реалізували Микола Гайдучик і Віталій Дахновський.

Полісся – Верес – 3:3 (3:1), по пенальті – 4:3

BGV Winter Cup, 1 тур

10 лютого 2023 року, Mardan Sport Complex

Полісся: Поспєлов – Морозко, Нестеров (Кушніренко, 38), Гітченко, Шаповал, Огиря, Крушинський (Морговський, 46), Шастал (Чередніченко, 69), Грицук, Янаков, Будківський.

Головний тренер: Юрій Калитвинцев.

Верес: Когут – Балан, Курко (Маткобожик, 64), Вовченко, Гагун, Кучеров, Кльоц (Шух, 68), Блізніченко (Дахновський, 46), Лебеденко (С.Шарай, 46), В.Шарай (Г.Пасіч, 46), М.Шестаков (Гайдучик, 46).

Головний тренер: Юрій Вірт.

Голи: Грицук (20, 21, з пенальті), Блізніченко (44, автогол) – Шестаков (39), Гайдучик (60, з пенальті), Г.Пасіч (88).

Попередження: Огиря (82) – Вовченко (21), Дахновський (78).

Післяматчеві пенальті: Грицук, Кушніренко, Янаков, Морозко – Вовченко, С.Шарай, Г.Пасіч.

Не реалізували післяматчеві пенальті: Гайдучик, Дахновський.

Як і минулоріч – стартовий матч Winter Cup було перенесено, як і минулоріч – відкривали турнір рівняни поєдинком із житомирським Поліссям, і знову червоно-чорним не вдалося обіграти цього суперника.

Вже на другій хвилині Верес пропустив. Євген Морозко виконав передачу справа, Василь Курко виніс м‘яча просто на ногу Василю Грицуку і той потужно пробив метрів з п’ятнадцяти у дальній кут воріт – 1:0.

Житомиряни домінували в дебюті гри і могли забити знову. Дмитро Кльоц помилився з передачею і вивів Пилипа Будківського сам на сам із нашим голкіпером! На щастя, Богдан Когут зіграв надійно!

Втім, це лише відтермінувало друге взяття рівненських воріт. На 20-й хвилині знову Євген Морозко виконав передачу справа на загострення, Пилип Будківський її замкнути не зумів. Але арбітр побачив контакт Семена Вовченка із нападником Полісся… Попередження нашому захиснику і пенальті, який чітко виконав Василь Грицук – 2:0.

Лише після цього червоно-чорні дещо відтіснили суперника від власних воріт. А під завісу першого тайму навіть відіграли один гол. Андрій Блізніченко виконав кутовий зліва, м‘яч транзитом через Семена Вовченка потрапив до Михайла Шестакова і той з п‘яти метрів розстріляв ворота суперника – 2:1!

Втім, до перерви Верес встиг пропустити разючий контрвипад суперників. Швидку атаку завершував Янаков. Хавбек житомирян на замасі прибрав Василя Курка і намагався пробити. Андрій Блізніченко вибив м’яча з-під ніг суперника, але спрямував його у свої ж ворота.

Після перерви Юрій Вірт кинув у бій Миколу Гайдучика, Станіслава Шарая, Геннадія Пасіча і Віталія Дахновського. Верес поступово перехопив ініціативу.

В одному з епізодів після удару Віталія Дахновського м‘яч влучив у руку Владиславу Шаповалу. А Микола Гайдучик, хоч і не зовсім впевнено, але реалізував пенальті.

Одразу після цього рівнян після удару Дениса Янакова підстрахувала стійка воріт.

А на фінішній дистанції Верес все ж відігрався. Роман Гагун віддав передачу зліва на лінію воротарського майданчика, звідки Геннадій Пасіч спершу влучив в Огирю, але з другої спроби пробив точно – 3:3!

Рівняни впевнено розпочали і серію пенальті. Свої удари реалізували Семен Вовченко, Стас Шарай і Геннадій Пасіч. Але потім голкіпер Полісся Артем Поспєлов потягнув постріл Миколи Гайдучика. А Віталій Дахновський пробив повз ворота.

Верес поступається Поліссю по пенальті. 15-го лютого рівняни зіграють з Ворсклою.