Всі новини Легкоатлети Рівненщини повернулися із здобутками на Чемпіонаті України

Легкоатлети Рівненщини повернулися із здобутками на Чемпіонаті України

329359969_716438220120617_1159529358133566618_n

3-5.02.2022 у м. Київ відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007року народження . У змаганнях взяли участь 505 учасників з 25 регіонів України.

У цих змаганнях взяли участь і представники Рівненщини. Як і два тижні тому перше місце з особистим рекордом на дистанції 400 метрів виборола Ольга Машанєнкова, з результатом 56.12. Однак Ольга на цих змаганнях стартувала і на незвичній для себе дистанції , а саме, 60 метрів з бар’єрами, та встановила особистий рекорд 9.07 та посіла друге місце ( тренери Машанєнков О.В, та Островець Т.О).

Також варто відмітити виступ декількох юних легкоатлетів: Генов Дмитро на дистанції 60 метрів з бар’єрами посів п’яту сходинку з результатом 9.10 (тренер Рябушко Ю.В), Крук Вікторія була сьомою на дистанції 400 метрів з результатом 1.02.17 (тренер Рябушко Ю.В), також сьоме місце посіла Скала Юлія на дистанції 800 метрів з результатом 2.28.45 (тренер Машанєнков О.В) та девяте місце посів у штовханні ядра 5 кг Назаренко Дмитро з результатом 12м 69 см (тренери Янчук С.І, Комарно С.М).

На цих змаганнях також підводились підсумки виступу серед ДЮСШ та серед ОСДЮШОР, де Костопільска ДЮСШ посіла 19 місце серед 33 ДЮСШ, а Рівненська ОСДЮШОР посіла 8 місце серед 11 СДЮШОР.