Всі новини Рівненський “Верес” здобув перемогу у Туреччині

Рівненський “Верес” здобув перемогу у Туреччині

20230204_6273

Футболісти рівненського Вереса зробили прекрасний подарунок президенту народного клубу Верес Івану Надєїну у день його народження. Червоно-чорні у Туреччині обіграли чемпіона Вірменії і учасника кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА – Пюнік із Єревана.

Верес – Пюнік – 1:0 (0:0)

контрольний матч

04 лютого 2023 року, Серік, Туреччина

Верес: Ющишин (Коркодим, 46) – Балан, Березянський, Вовченко, Квасний (Гагун, 46), Кучеров, Тишинінов (Кльоц, 46), Блізніченко (Дахновський, 46), Лебеденко (С.Шарай, 46), Г.Пасіч, Шестаков (Гайдучик, 46).

Головний тренер: Юрій Вірт.

Гол: Г.Пасіч (74).

Попередження: Дахновський (82).

Вже в дебюті гри Верес вийшов вперед у рахунку. Кутовий з правого флангу завершився рикошетом від когось із вірмен і транзитом від поперечини м’яч влетів у сітку воріт Пюніка. Втім, турецький арбітр чомусь вирішив гол не зараховувати. Можливо, вгледів фол. Хоча ніхто з футболістів вірменського клубу на газон не падав…

Потому більше м’ячем володіли саме гравці Пюніка. Вони ж намагалися більше атакувати. Щоправда, рівняни усі ці атаки легко читали.

У середині тайму Верес врятувала стійка. Футболіст Пюніка перевисів у повітрі Дениса Балана і замкнув передачу партнера з правого флангу. Було небезпечно.

А перед самою перервою у гру серйозно вступив Вадим Ющишин – він парирував дальній у дуже потужний удар суперника.

У другому таймі на полі повністю домінував Верес. При тому, що для Пюніка збори розпочалися значно раніше і команда вже провела цілу серію спарингів.

Микола Гайдучик метрів з п’яти пробив у воротаря вірменського клубу після класної передачі Віталія Дахновського з глибини. Потім класно пробивав Станіслав Шарай – трохи невлучно.

На 71-й хвилині турецький арбітр “вкрав” у Вереса другий гол. Геннадій Пасіч виконав сольний рейд лівим флангом і викотив у центр під удар Віталію Дахновському. Той у момент передачі партнера навіть не встиг вбігти у штрафний майданчик і дав метрів п’ять фори захиснику Пюніка. Втім, боковий вирішив, що тут краще підняти прапорець.

Ще за три хвилини Верес забив втретє. Геннадій Пасіч поборовся за м’яч у центрі поля, обігрався з Миколою Гайдучиком, пробіг ще метрів десять і пробив без шансів для воротаря. Боковий арбітр знову намагався гол скасувати. Але головний цього разу на такі провокації не піддався – 1:0.

До фінального свистка Верес міг забити ще. Геннадій Пасіч дивом не влучив у вже порожні ворота після передачі Миколи Гайдучика.

1:0. Стартуємо з перемоги на зборах у Туреччині. Вже 7-го лютого Верес розпочне виступ на Winter Cup. Рівняни зіграють з естонською Левадією. Початок о 19:30 за Києвом.