Всі новини Рівнянин здобув перше в кар’єрі золото Кубку Світу

Рівнянин здобув перше в кар’єрі золото Кубку Світу

329223499_659439232601950_334806628605788213_n
На найвищу сходинку п’єдесталу у змаганнях з лижної акробатики в американському Дір-Веллі зійшов український фристайліст Дмитро Котовський, здобувши таким чином першу в кар’єрі золоту і третю загалом особисту медаль на етапах Кубка світу!
У суперфіналі 21-річний спортсмен з Рівного просто блискуче виконав чи не найскладніший за всю історію цього виду спорту стрибок – потрійне сальто з п’ятьма гвинтами «фул- тріпл фул – фул», який до цього вдавалося підкорити лише одному спортсмену американцю Джерету Петерсону – віцечемпіону Олімпіади-2010.
Найближчого суперника – срібного призера китайця Лі Тяньма Котовський випередив на 18,85 бали, а сума 138,32, яку він отримав за свій виступ у суперфіналі, стала рекордною не лише для нього, а для всього фристайлу України!
Відзначимо також, що вперше в історії у суперфінал вийшли одразу три наші спортсмени. Володимир Кушнір зупинився за крок від п’єдесталу, Максим Кузнецов став шостим.