Всі новини Рівнянка Ольга Машанєнкова – чемпіонка України серед юніорів U20

Рівнянка Ольга Машанєнкова – чемпіонка України серед юніорів U20

20-22 січня в місті Київ відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

В другий змагальний день єдину медаль для Рівненщини здобула 16-річна Ольга Машанєнкова. Наша спортсменка стала чемпіонкою України з бігу на 400 метрів серед юніорок U20 з особистим рекордом 56.41.

Відзначимо, що Ольга Машанєнкова є вихованкою рівненської ОСДЮСШОР (тренери Олег Машанєнков , Тетяна Островець).

А у змаганні з бігу на 200 метрів серед юніорів U20 четверте місце з результатом 23.92 та п’ятим на дистанції 60 метрів -7.30 став вихованець рівненської ОСДЮСШОР – Олександр Бондар ( тренер Ірина Нечипорук)та у змаганні штовхання ядра серед юніорів U20, п’яте місце з результатом 13м 21 см посів вихованець рівненської ДЮСШ ” АВАНГАРД ” – Дмитро Остапчук (тренер Олег Зуєв).