Всі новини Рівненські плавці вибороли 11 медалей Чемпіонату України

Рівненські плавці вибороли 11 медалей Чемпіонату України

У підсумку по закінченню чемпіонату України з плавання, який проходив у м. Бровари 25-27 листопада 2022 року спортсмени основного та змінного складу КЗ «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради, вибороли 11 медалей чемпіонату України.

Майстер спорту України Юрій Жовтко на дистанції 100 м. на спині став срібним призером серед молоді та чоловіків. На дистанції 100 м. вільним стилем Юрій став срібним призером серед чоловіків та чемпіоном серед молоді.

Майстер спорту України Данило Русін став срібним призером на дистанції 200 м. вільним стилем.

Спортсменка змінного складу майстер спорту України Влада Трачук на дистанції 400 м. комплексне плавання стала чемпіонкою серед юніорок, срібною призеркою серед молоді та бронзовою серед жінок. На дистанції 200 м. комплексне плавання Влада виборола 2 місце серед юніорок та 3 місця серед молоді та жінок.

Тренується спортсмени під керівництвом Заслуженого тренера України Лебедь Ірини Петрівни.