Всі новини БК “Рівне” здобув перемогу у Львові

БК “Рівне” здобув перемогу у Львові

В драматичному клачі БК “Рівне” здобув перемогу в матчі проти БК “Самбір” у Львові в рамках Чемпіонату України з баскетболу (Вища ліга).
БК “Рівне” – БК “Самбір”
74:73 (22:28, 16:10, 22:21, 14:14)
Гравці “Самбора” дещо шокували суперника, ведучи після восьми хвилин +12 – 26:14. Рівне завдяки кінцівці першої чверті підтягнулись до суперника, а за другу чверть наздогнали його. Далі на майданчику була рівна боротьба – лідер змінювався 11 разів, але в підсумку Рівне виграв матч з перевагою в 1 очко. Підсумковий рахунок встановився за 52 секунди до кінця, які Самбір провів в атаках, але більше очок команди не набирали.
Найрезультативнішим гравцем матчу у складі рівнян став Олексій Соловйов, який набрав 15 очок, та 6 підбирань. На рахунку Олександра Шепелева 14 очок, 8 підбирань. Олексій Адедиран 12 оч. + 3 пд.