Всі новини У Вараші змагалися майже 70 триатлоністів

У Вараші змагалися майже 70 триатлоністів

68 спортсменів та аматорів з різних куточків країни, третина з яких працівники Рівненської АЕС взяли участь у змаганнях з триатлону в закритих приміщеннях «Amber Indoor Triathlon 2022». Усі учасники впевнено подолали усі етапи та здобули заслужені нагороди у 14 номінаціях.

У абсолюті серед чоловіків та серед жінок переможцями стали Дмитро Стецюк (Рівне) та Ольга Корець (Луцьк). Серед чоловіків та серед жінок у віковій категорії «18-29» перші місця посіли Іван Гузоватий (Вараш) та Радміла Калініна (Харків); у в/к «30-39» першість завоювали Дмитро Новосад (Ковель) та Олена Блищик (Вараш, РАЕС); у в/к «40-49» перемогли Валентин Черняк (Луцьк) та Жанна Бадаліс (Дубно); у в/к «50+» перші сходинки п’єдесталу зайняли Сергій Куроєдов (Вараш, РАЕС) та Наталія Харечко (Вараш).

Кращий результат на плавальному етапі показав варашанин Антон Гуцало, а кращі результати на велосипедному та біговому етапах продемонстрував рівнянин Дмитро Стецюк.

Заслуженою нагородою «За волю до перемоги» відзначено паратриатлоніста Руслана Рубеля з м. Київ, який проходив усі змагання разом зі своїм Гайдом. У 53 роки, маючи значні вади зору, чоловік досягнув справді надихаючих результатів та довів, що на шляху до мети перешкод не існує.

Усі вони нагороджені кубками, медалями, дипломами та цінними призами від спонсорів змагань.

У підсумку спортсменам вдалося зібрати майже 10 тисяч гривень, які будуть скеровані на потреби військових.