Всі новини «Кардинал Рівнестандарт» внічию зіграв на виїзді

«Кардинал Рівнестандарт» внічию зіграв на виїзді

Рівняни двічі виходили вперед у рахунку в Івано-Франківську, але у підсумку задовільнилися нічиєю.

«Ураган» – «Кардинал Рівнестандарт» – 2:2 (1:1)

Рівняни відкрили рахунок за п’ять хвилин до перерви. Євген Ланко виконав кутовий справа і м’яч після рикошету від Данила Абакшина влетів у ближній кут воріт івано-франківців.

Втім, ще до сирени господарі відігралися. Простріл Михайла Грицини зліва на протилежному фланзі діагональним ударом у дальній кут замкнув його брат Микола – 1:1.

На старті другого тайму вперед у рахунку знову вийшли рівняни. Михайло Волянюк розіграв аут на правому фланзі із Євгеном Ланком і прострілив у район воротарського майданчика, де Роман Горпинич на мить випередив Миколу Микитюка – 1:2!

І знову “Ураган” швидко відігрався. Ігор Корсун класно, у стилі Михайла Волянюка, пробив після подачі з кута майданчика – м’яч влучив у стійку воріт, спину Іллі Бакінського і влетів у сітку – 2:2.