Всі новини Юний рівненський спідвеїст Назар Парніцький сенсаційно дебютував в міжнародних змаганнях у Польщі

Вихованець рівненського спідвею Назар Парніцький сенсаційно дебютував в міжнародних змаганнях у Польщі, посівши друге місце у черговому раунді NICE CUP.

Про це інформує ГО “Клуб вболівальників рівненського спідвею”.

У своїй групі Назар Парніцький посів друге місце із 11-ма набраними пунктами (3,3,2,3), а вже у фіналі, намагаючись пресувати лідера заїзду до самісінького фінішу, гонщик, якому зовсім скоро виповниться 16 років, привіз срібні нагороди змагань. Перемогу здобув вихованець місцевого Apator Toruń Матеуш Аффелт.

Свій шлях у спідвеї Назар Парніцький розпочав у складі “Рівненського міського спортивно-технічного клубу”, ставши у 2017 році чемпіоном України у класі мотоциклів 125 см куб.

Хочеш повідомити новину, потрібна допомога наших журналістів або побачив помилку у тексті (068)116-5009 Viber/ Telegram”