Новини Рівненщини Юні футболісти Рівненщини змагались за кубок Вереса (+ФОТО)

Юні футболісти Рівненщини змагались за кубок Вереса (+ФОТО)

У суботу, 10 вересня, відбувся п’ятий за ліком турнір “Veres junior cup”. За перехідний кубок змагалися спортсмени з 8 команд. Це команди: “Зоря”, ФК “Здолбунів”, Дюсш “Верес” та 4 місцеві футбольні академії – “Лідер”, “Олімп”, “Динамо фемелі” та “Стандарт”.

Родзинкою змагань стала команда “Червоно-чорна сім’я”, тренера чемпіона першого турніру “Veres junior cup” – Олексія Гладкова. Його восьмирічні хлопці на рівних змагалися з усіма командами в категорії U-9. Назва команди “Червоно-чорна сім’я” обрана не просто так, адже червоно-чорні вболівальники “Вереса” підтримали благодійну ініціативу та придбали дітям ігрову форму за власний кошт.

Підтримка в цей день була несамовита. Команди під час жеребкування розділилися на дві групи, де мали зіграли одна з одною в своєму кошику. Далі відбулися матчі за 3 місце і фінал. В матчі за бронзу зустрілися, знайомі один одному суперники, “Лідер” та “Олімп”. В непростій грі перемогли вихованці академії “Лідер”, з рахунком 2-1. В фінальному поєдинку зійшлися переможці групи А та Б, “Зоря” проти ДЮСШ “Верес”.

Перемогу здобули вихованці місцевої ДЮСШ “Верес”, з рахунком 0-1, друге місце посіла команда “Зоря” з Рівненського району, бронзові медалі у футбольної академії “Лідер”. Завдяки підтримці Народного клубу “Верес” та небайдужих меценатів розпочато друге коло змагань у категорії U-9. Наступні змагання організатори планують провести 9 жовтня серед дітей 2012 року народження.