Всі новини Спортсмени з Рівненщини везуть 16 медалей з Чемпіонату Європи з боротьби сумо...

Спортсмени з Рівненщини везуть 16 медалей з Чемпіонату Європи з боротьби сумо (ФОТО)

У польському місті Кротошин закінчився Чемпіонат Європи з боротьби сумо. У змагання взяли участь понад 300 спортсменів із 12 європейських країн. Сумоїсти з Рівненщини стали призерами Чемпіонату та здобули 16 медалей.

Про це інформує Рівненська ОВА.

Так, за підсумками змагань, отримано такі результати:

• Ірина Дорошенко – три золоті медалі U21 та  U23 – в/к до 50кг серед жінок;
  • Софія Кушнір – три золоті медалі в U21, в U23, – у в/к до 55 серед жінок;
  • Святослав Семикрас – бронзова медаль у ваговій категорії до 85кг та золото в чоловічій команді стінка на стінку;
  • Марина Максименко – золота медаль у ваговій категорії до 80 кг серед жінок.
  • Тимур Самедов – золото в U21 у командній боротьбі (стінка на стінку), бронза U21 (абсолютна вагова категорія), а також срібло в U23 командній та бронза U23 – ваговій категорії до 100кг.
  • Анна Поштар – золото в U23 (в/к 73кг) та срібло U21 (в/к 73кг.)
  • Катерина Палій – бронзова медаль в U23 (в/к 60кг.).

Ірина Дорошенко та Софія Кушнір вперше вибороли нагороди дорослого чемпіонату Європи та виконали нормативи майстрів спорту України міжнародного класу.