Новини Рівненщини У Рівному відбувся обласний Відкритий кубок з футзалу

У Рівному відбувся обласний Відкритий кубок з футзалу

18-19 грудня 2021 року у Рівному в спортивному залі Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП відбувся Відкритий кубок Рівненської області з футзалу (юнаки та чоловіки) серед спортсменів з порушеннями слуху та наслідками ДЦП, присвячений Дню Святого Миколая.

Про це інформує Рівненський регіональний центр “Інваспорт”.

У змаганнях брали участь дев’ять команд з Рівненської, Тернопільської та Львівської областей.

У підсумку переможцями та призерами Відкритого кубку Рівненської області з футзалу серед чоловіків стали:
  • І місце – команда Тернопільської області-1 (спортсмени з порушеннями слуху);
  • II місце – команда Рівне-1 (спортсмени з наслідками ДЦП);
  • III місце – команда Тернопільської області-2 (спортсмени з порушеннями слуху).
У змаганнях серед юнаків переможцем стала команда РОДЮСШОІ-1 (з порушеннями слуху). Друге місце виборола команда ФСКІ «Геракл» м. Рівне, третє місце посіла команда РОДЮСШОІ-2 (з наслідками ДЦП). Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями