Всі новини Команда Рівненської обласної прокуратури вийшла до 1/4 фіналу футбольного турніру за «Кубок...

Команда Рівненської обласної прокуратури вийшла до 1/4 фіналу футбольного турніру за «Кубок захисника України»

25 вересня на Київщині пройшли ігри відбіркового етапу турніру з футболу за «Кубок Захисника України» серед працівників органів прокуратури. Наша команда зустрілась на полі з колегами з Чернігівської обласної прокуратури.

Про це інформує Рівненська обласна прокуратура.

Гра видалась напруженою, перший тайм лідера не виявив. Втім вже після перерви прокурори Рівненщини забили у ворота суперника два голи.

Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:0, і тепер футбольна збірна Рівненської обласної прокуратури зустрінеться в 1/4 фіналу турніру із колегами з Луганщини.