Всі новини Поліцейські Рівненщини взяли участь у змаганнях з легкої атлетики (ФОТО)

Поліцейські Рівненщини взяли участь у змаганнях з легкої атлетики (ФОТО)

Забіг у рамках обласної «Динаміади-2021» серед колективів фізичної культури Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо» України відбувся сьогодні, 13 вересня, на стадіоні Рівненського НУВГіП України.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Боролися за перемогу атлети із шістьох команд — Головних управлінь Національної поліції та Державної служби із надзвичайних ситуацій в Рівненській області, Управління служби безпеки Рівненщини, управління патрульної поліції, управління поліції охорони та Територіального управління служби судової охорони Рівненщини.

Першість у особистому заліку на дистанції 1000 метрів серед жінок здобула представниця ГУНП в Рівненській області Ольга Головінова. Серед чоловіків кращим на дистанції у 1000 та 3000 метрів стали співробітники УСБ України в Рівненській області. А на дистанції у 5000 метрів першим став Сергій Литвинчук із ГУ ДСНС України в Рівненській області.

Відтак, у командному заліку кращими стали представники ГУ ДСНС, друге місце зайняли спортсмени УСБУ в Рівненській області, третє — Територіальне управління служби судової охорони.