Регіон РівнеРівне приєднається до Європейської ініціативи "Угода мерів щодо клімату та енергії"

Рівне приєднається до Європейської ініціативи “Угода мерів щодо клімату та енергії”

Рівненська територіальна громада приєднається до Європейської ініціативи «Угода мерів щодо клімату та енергії». Сьогодні на сесії міської ради депутати підтримали це питання.

Про це інформує Рівненська міська рада.

-Наша ціль – на території Рівненської міської територіальної громади скоротити викиди CO2 (та, за можливості, інших парникових газів) щонайменше на 30% до 2030 року. Це зможемо зробити внаслідок заходів з підвищення енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії та підвищити стійкість своїх територій шляхом адаптації до наслідків зміни клімату, – зазначив міський голова Олександр Третяк.

Завдяки приєднанню до Європейської ініціативи «Угода мерів щодо клімату та енергії» у нашій громаді ми зможемо: поліпшити екологічну ситуацію, підвищити енергетичну безпеку, створити нові робочі місця завдяки залученню інвестицій, скористатися різними механізмами технічної та фінансової підтримки.

Окрім того, Рівне зможе використати найкращий досвід інших учасників Угоди мерів, а також поділитися власним досвідом з іншими містами.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc