Новини Рівненщини Рівненські рятувальники зайняли друге місце у змаганнях з гирьового спорту (ФОТО)

Рівненські рятувальники зайняли друге загальнокомандне місце серед силових структур обласної організації ФСТ «Динамо» з гирьового спорту.

Про це інформує Головне управління ДСНС у Рівненській області.

18 березня в спортивному залі Рівненського економіко-технічного коледжу НУВГП обласного центру проходила «Динаміада-2021» серед колективів фізичної культури Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо» з гирьового спорту. За програмою двоборства (поштовх двох гир від грудей двома руками та ривок гирі почергово однією і другою рукою).

На виконання вправи учасникам надавалося 10 хвилин. Змагання проводилися у вагових категоріях: до 68 кг., до 73 кг., до 78 кг., до 85 кг., до 95 кг. та понад 95 кг.

Спортивний захід завершився з загальнокомандним результатом 2 місце рятувальників ГУ ДСНС області. Призери отримали кубки та грамоти.