ДТП сталася вчора, близько 15:20, на вулиці Захисників Маріуполя.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Водій автомобіля «Opel», 35-річний житель села Велике Поле Березнівської МГ, виїхав на зустрічну смугу, де допустив зіткнення з транспортним засобом «Volkswagen» під керуванням 21-річного рівнянина.
Від удару легковик відкинуло на сусідню праву смугу в кросовер «Nissan», водійкою якого була 41-річна мешканка села Городок.
У керманича «Opel» медики діагностували перелом руки та після надання допомоги відпустили.
Інші водії, а також пасажирки «Volkswagen» не травмувалися.
Керманичі трьох транспортних засобів були тверезі.
Нагадаємо, п’яний водій скоїв ДТП у Рівному.
