Суд ухвалив вирок чоловікові, який напав на поштове відділення в Квасилові. Прокурори Рівненської окружної прокуратури довели вину 45-річного жителя Корнина у розбійному нападі та викраденні офіційного документа з корисливих мотивів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.
Подія сталася у травні цього року. Раніше неодноразово судимий чоловік зайшов у поштове відділення в Квасилові, приставив ножа до горла працівниці, зв’язав їй руки та поклав на підлогу. З каси нападник забрав близько 11 тисяч гривень.
Крім того, використавши телефон потерпілої, він переказав із її кредитної картки ще 10 тисяч гривень на інший рахунок, після чого забрав банківську картку та втік.
Правоохоронці затримали зловмисника у Рівному. Свою вину він визнав і заявив про каяття.
Рівненський міський суд призначив йому покарання — 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, на Рівненщині розшукують чоловіка, який зник ще в липні.
