Регіон РівнеВночі у Рівному на АЗС зафіксували витік газу — працювали 12 рятувальників

Вночі у Рівному на АЗС зафіксували витік газу — працювали 12 рятувальників

Вночі 9 жовтня, у Рівному по вулиці Київській на автозаправній станції стався витік газу.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.

На місце події прибули рятувальники, спецмашина хімічної розвідки та оперативно-координаційний центр.

Було зафіксовано витік газу з ємності об’ємом 7 кубометрів і утворення газової хмари площею близько 15 м². Задля безпеки АЗС та прилеглий житловий район знеструмили, територію огородили правоохоронці.

Рятувальники оперативно перекрили вентиль, після чого витік припинився. Замір концентрації газу показав — перевищень норми немає, загрози для населення відсутні.

У ліквідації інциденту брали участь 12 рятувальників і 4 спецавтомобілі.

Нагадаємо, мама вийшла до магазину, а дитина зачинилася вдома: у Рівному провели рятувальну операцію.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc