Рівненська ОВА підписала Меморандум про партнерство з Німецько-Українською промислово-торговельною палатою.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
«Ми зацікавлені у співпраці з німецьким бізнесом, адже це інвестиції, робочі місця та сучасний досвід управління. Уже в листопаді плануємо провести зустріч представників компанії із бізнесом Рівненщини, щоб обговорити конкретні проєкти та напрями співпраці», – зазначив заступник голови ОВА Олександр Кохан.
Нагадаємо, група західних політиків і генералів пропонує покрити європейською ППО захід України.
