Уночі, патрулюючи по вулиці Михайла Грушевського, патрульні зупинили автомобіль Volkswagen за порушення комендантської години.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію.
У 38-річного водія виявили ознаки алкогольного сп’яніння, однак від проходження огляду на місці зупинки та у медзакладі чоловік відмовився.
Під час складання адміністративних матеріалів, водій рушив з місця на авто та почав втікати.
Патрульні розпочали переслідування з увімкненими проблисковими маячками та звуковою сигналізацією. На вулиці Волинської Дивізії транспортний засіб патрульні зупинили, а водія затримали.
53-річного пасажира, який перешкоджав затриманню та поводився агресивно, також затримали.
Автомобіль евакуювали на арештмайданчик.
Нагадаємо, схрон боєприпасів виявили на Рівненщині.
