У понад 15 млн людей в усьому світі щороку розвивається інсульт. Ця хвороба займає перше місце по інвалідизації та друге – по смертності. Про це йшлося під час засідання Регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я Рівненської ОВА.
Інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
«Маємо в області 8 профільних центрів у медзакладах, які законтрактовані з НСЗУ. Саме ці лікарні здатні забезпечити роботу в цілодобовому режимі та мають КТ або МРТ для проведення обстеження, медперсонал відповідної кваліфікації. Також розроблені і затверджені маршрути пацієнта, де мережею охоплені всі громади», – сказав перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
Нагадаємо, Рівненщина отримає 20 млн грн на ремонт двох соціальних об’єктів.
