На Львівщині викрили 5 прикордонників пункту пропуску «Угринів», які сприяли незаконному виїзду за кордон понад 80 порушників.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Держприкордонслужбу.
У ході слідства встановлено, що з вересня 2024 по січень 2025 року посадові особи ДПСУ не вносили відомості про перетин кордону до бази даних. Усім п’ятьом повідомлено про підозру.
Нагадаємо, на Одещині під час спроби втечі за кордон загинув чоловік.
