Регіон Рівне40 дітей з Рівненщини поїхали на оздоровлення

40 дітей з Рівненщини поїхали на оздоровлення

Це вже 8 у цьому році така група. Відпочиватимуть вони під Києвом, у Міжнародному дитячому центрі «Артек».

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.

Це діти учасників бойових дій, безвісти зниклих та загиблих, сироти, позбавлені батьківського піклування, а також з інвалідністю.

За попередні 7 змін в «Артеку» вже відпочила 241 дитина з Рівненщини.

Нагадаємо, Рівненщина у п’ятірці лідерів: тисячі робочих місць і сотні грантів.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc