У Рівному, сьогодні, 4 вересня біля будівлі, де відбувається сесія міської ради знову зібралося чимало торговців з ринку «Дикий». Минулого разу, 15 серпня, підприємці також приходили на сесію через ймовірне запровадження платної парковки біля торгових рядів, де вже розпочалися ремонтні роботи. А це, на їхню думку, дуже, заважатиме їхній роботі, та й взагалі, спричинить закриття частини ринку.
Про це інформує кореспондент Рівне Онлайн.
Сьогодні обурені люди прийшли з плакатами, дехто одягнув футболки з надписом «Дикий – життя тисячі родин».


Нагадаємо, журналіст Рівне Онлайн Павло Невесенко розбирався що ж насправді відбувається біля ринку “Дикий” у Рівному? У липні там вирили траншею і підприємці заговорили про рейдерське захоплення. Влада ж каже: це лише ремонт кабелю. Але чому конфлікт вилився у мітинг, перепалки в сесійній залі та навіть бійку з депутатом?