Як і минулого року зростання захворюваності на ковід в Україні, у тому числі на Рівненщині, фіксується у серпні. Проте цього року, у порівнянні з минулим, кількість захворілих значно менша.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
«З початку серпня в області зареєстровано 351 випадок COVID-19. У липні було 33. Таке зростання у серпні спостерігається щороку», – повідомили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.
До характерних для ковід симптомів (нежить, температура, кашель, головний біль, втома, втрата нюху чи смаку) часто додається охриплість голосу.
Нагадаємо, вперше на Рівненщині: у клінічній лікарні запрацювала відеокапіляроскопія.
