Відпочивали вони упродовж двох тижнів в одному з оздоровчих закладів. Для юних гостей були організовані екскурсії, змагання, майстер-класи та чимало іншого.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.
Вже незабаром на Рівненшину приїде ще одна група дітей із Запорізької області.
Нагадаємо, Рівненщина готується до евакуації людей з прифронтових регіонів.
