Послуга розлучення у застосунку «Дія» буде доступна вже восени цього року.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова під час трансляцію у TikTok.
«Розлучитися в «Дії» можна буде восени, я думаю, що наприкінці. Над такою послугою ми працюємо, тому що це також важлива послуга під час війни. Щоб люди не ходили, не стояли в чергах, ми також це зробимо», – сказав Федоров.
За його словами, на відміну від укладання шлюбу при розлученні «Дія» проситиме подумати й намагатиметься відмовити заявників через гейміфікацію.
Нагадаємо, усі держвиплати тільки на «Дія.Картку»: нововведення від уряду.
