«Це – важлива ініціатива НАТО й США. Вона сприяє швидкому отриманню українцями життєво важливого військового обладнання для самозахисту і зміцнює співпрацю між США та європейськими країнами», – заявив прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на FMN.
Напередодні Нідерланди були першою країною, яка оголосила про свою участь в ініціативі, виділивши 500 млн євро.
Нагадаємо, ГУР увійшло в тил ворога на Сумщині та знищило вісім рот російських військ.
