Світросійська база атомних субмарин постраждала від цунамі на Камчатці

російська база атомних субмарин постраждала від цунамі на Камчатці

Йдеться про базу «Рибачий» в акваторії бухти Крашенинникова на півдні півострова. Судячи зі супутникових знімків, частина одного з пірсів відхилилася від свого первісного становища, що може вказувати на те, що він відірвався від причалу. Наразі пірс нахилений під «жахливим кутом» і не придатний для швартування кораблів.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на The Telegraph.

У пункті базуються сучасні атомні підводні човни типу «Борей» та радянські «Дельти». Однак, згідно з попереднім аналізом, вони не постраждали, оскільки не були пришвартовані біля пошкодженого причалу на момент цунамі.

Нагадаємо, 30 липня біля берегів Камчатки стався найсильніший з 1952 землетрус магнітудою 8,8. Поштовхи викликали кілька хвиль цунамі заввишки до 4 метрів, які вдарили по російському півострову та прибережним зонам Китаю, Тайваню, Індонезії та Японії. Також сталося виверження вулкану.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc