У селі Шубків, що у Рівненському районі, 19 липня, 44-чоловік облив дружину бензином та підпалив. Ввечері він автівкою забрав із роботи свою дружину. Дорогою він повернув у поле, де між подружжям виник конфлікт на ґрунті ревнощів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Зловмисник і сам отримав смертельні опіки. За життя жінки борються медики Рівненської обласної клінічної лікарні
Чоловік пристебнув дружину ременем безпеки, облив автівку, жінку й себе бензином та підпалив.
Жінка змогла вибратися з автівки, вскочила у калюжу, аби загасити вогонь. Потім, вона навіть змогла дійти до дороги, де її побачили люди. Вони викликали медиків.





У потерпілої – 70% опіків тіла, вона перебуває у реанімації. 44-річного зловмисника також доставили до медзакладу. Але, він помер.
Нагадаємо, смертельна ДТП на Рівненщині: кількість загиблих зросла (ОНОВЛЕНО).
