Президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення Ольги Стефанішиної спеціальною уповноваженою президента України з питань розвитку співробітництва зі Сполученими Штатами Америки.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на телеграм-канал глави держави.
У цьому статусі пані Ольга працюватиме, щоб не втрачати темпу у відносинах з Америкою, поки тривають всі належні процедури погодження з Вашингтоном її кандидатури на посаду посла України в Сполучених Штатах».
За словами Зеленського, Стефанішина брала участь у перемовинах із США про новий формат економічного співробітництва та створення Українсько-американського інвестиційного фонду відбудови.
Нагадаємо, раніше Зеленський підтвердив звільнення Оксани Маркарової з посади.
