Завтра 16 липня у Рівному мешканці кількох вулиць залишилися без газу. Проте, щоб відновити рівнянам газопостачання є умова.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську філію «Газмережі».
Фахівці обстежуватимуть будинки по вулицях:
- Льонокомбінатівська, 5;
- Енергетиків, 1;
- Енергетиків, 3;
- Академіка Грушевського, 44.
Щоб пришвидшити робочий процес, рівнян просять фахівцям надати вільний доступ до газових приладів у кожному помешканні.
Нагадаємо, 14-річна плавчиня з Рівного отримала паспорт з рук Президента.
