УкраїнаЗеленський зустрівся з Келлогом: про що розмовляли

Зеленський зустрівся з Келлогом: про що розмовляли

Президент Володимир Зеленський зустрівся зі спецпосланцем США щодо України Кітом Келлогом.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу держави у соцмережах.

Обидва обговорили шлях до миру, зокрема, посилення протиповітряної оборони України, спільне виробництво та закупівлю оборонного озброєння разом із Європою, а також санкції проти рф та тих, хто їй допомагає.

«Сподіваємося на лідерство Сполучених Штатів, адже зрозуміло, що москва зупинятися не буде, якщо її неадекватні амбіції не спинити силою. Дякую Кіту Келлогу за цей візит в Україну», — наголосив Зеленський.

Нагадаємо, Келлог раніше повідомляв, що пробуде в Києві тиждень.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc