Голова «Центру протидії корупції» Віталій Шабунін уперше після обшуків та вручення підозри прокоментував ситуацію, розкритикувавши Зеленського та правоохоронців.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ЦПД.
Він зазначив, що обшук у нього відбувся без ухвали суду й тривав 15 годин — «почався о 14:00 у п’ятницю і закінчився о 5:00 у суботу».
Шабунін додав, що «окремим завданням цього 15-годинного дійства було провести маніпуляції з його мобільним».
«Як тільки слідча група ДБР влетіла в кімнату, з неї вискочив працівник СБУ з моїм телефоном в руках. Через дві години обшуку з двору крикнули: “О, тут якийсь телефон під порогом валяється!”. І оперативник ДБР у своїх руках заніс в кімнату розблокований телефон. Всю цю красу зафіксовано на слідчих камерах», — сказав голова ЦПД.
Нагадаємо, Шабуніну повідомили про підозру в ухиленні від військової служби та шахрайстві.
