ДТП сталася сьогодні, 11 липня, близько 08:40 у селі Вересневе.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Зіткнулися автомобіль «Mercedes-Benz» під керуванням 30-річного жителя Дубенського району та легковика «Skoda», водієм якого був 79-річний киянин.
Водія «Mercedes-Benz» та його пасажира, 26-річного мешканця села Антопіль, з переломами стопи та руки госпіталізували до лікарні.
Водій «Skoda» та його 75-річна пасажирка після надання допомоги були відпущені.
У водіїв відібрані біологічні зразки на визначення стану сп’яніння.
Нагадаємо, на Рівненщині патрульні зупинили п’яного водія з рекордним показником алкоголю.
