Через значні опади річка Зубра, що біля Львова вийшла з берегів та загрожує затопити частину міста. Вода вже сягає трьох метрів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на мера Львова Андрія Садового.
«Є місця, де вода сягає майже 3 метрів – йдеться про нежитлові зони. Річка Зубра продовжує виходити з берегів», – розповів мер.
Він наголосив, що існує загроза підтоплення частини Франківського, Сихівського та Залізничного районів.
Міська влада закликає мешканців оперативно перенести речі з підвалів у безпечні місця та прибрати автівки з підземних паркінгів і затоплюваних ділянок. Комунальні служби працюють у посиленому режимі, аби мінімізувати наслідки стихії.
Львів’ян просять бути максимально обачними, стежити за повідомленнями міських служб і не наражати себе на небезпеку.
До слова, через потужну зливу частину вулиць міста підтоплено, а на деяких ділянках рух транспорту ускладнений або повністю заблокований.
Понад 190 населених пунктів на Львівщині залишилися без світла через потужну негоду, що накрила регіон. До відновлення електропостачання залучено десятки ремонтних бригад.
Нагадаємо, негода знову насувається на Рівненщину – оголошено штормове попередження.
