СвітПовідомили, відколи США стежать за ядерними об'єктами Ірану

Повідомили, відколи США стежать за ядерними об’єктами Ірану

У Пентагоні розповіли, що стежили за будівництвом ядерних об’єктів Ірану з 2009 року.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Washington Post.

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США Ден Кейн заявив, що США вже досить давно готувалися до удару по підземному іранському об’єкту у Фордо, “побудованому не для мирних цілей”.

Нагадаємо, верховний лідер Ірану зробив першу публічну заяву після оголошення перемир’я.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc