У Дніпрі вже 19 загиблих через вчорашню атаку росіян. Загалом в області – 21.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на очільника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.
Збільшилася й кількість мешканців, які дістали поранень. Їх понад 300. Лікарі роблять все, щоб врятувати та відновити здоров’я постраждалих.
Нагадаємо, вчора росіяни атакували Дніпро.
