Регіон РівнеЧоловік розбив вікно у рівненському тролейбусі

Чоловік розбив вікно у рівненському тролейбусі

Вчора на спецлінію 102 надійшов виклик від 36-річної водійки тролейбуса, що невідомий розбив скло та намагається втекти.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.

Поліцейські встановили, що 29-річному рівнянину не сподобалося як відчиняється вікно, тож він його вирвав та кинув у салон. Крім того, чоловік шарпав заявницю та нецензурно виражався до інших пасажирів.

На порушника, який був з ознаками алкогольного та наркотичного сп’яніння, правоохоронці склали адмінпротокол за ст.173 КУпАП (дрібне хуліганство).

Нагадаємо, на Рівненщині затримали наркодилера.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc