КриміналНа Рівненщині чоловік погрожував поліцейським та підірвав боєприпас

На Рівненщині чоловік погрожував поліцейським та підірвав боєприпас

Сьогодні 29 травня біля Костополя інспектори зупинили автівку під час комендантської години. Правоохоронці запідозрили, що 40-річний водій напідпитку.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Чоловік погодився пройти огляд за допомогою Драгера, проте дув у прилад неналежним чином, тому й показало помилку. Він розізлився та сів у своє авто та замкнувся. Далі він погрожував вбити поліцейських. Вимогу патрульних вийти з ТЗ чоловік проігнорував та кинув з авто у їхній бік боєприпас, який розірвався.

На щастя, ніхто не постраждав, так як граната була страйкбольною.

Зловмисника затримали. Повторний огляд Драгером показав 0,31 проміле.

Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини

Вибухотехніки вилучили уламки корпусу страйкбольної гранати, важіль та металеве кільце з чекою. Зловмиснику повідомили про підозру. Наразі він перебуває в ізт.

Нагадаємо, Рівненський суд виніс вирок наркоторговцям.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc