УкраїнаЕкскерівництву «Запоріжжяобленерго» загрожує в'язниця

Екскерівництву «Запоріжжяобленерго» загрожує в’язниця

Дії екскерівництва «Запоріжжяобленерго» могли призвести до збитків у розмірі 730 млн гривень. Наразі колишнім топ-менеджерам загрожує позбавлення волі.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.

СБУ у співпраці з Бюро економічної безпеки вдалося встановити, що колишній гендиректор і комерційний директор “Запоріжжяобленерго” допустили збитки підприємства на 730 млн гривень.

У 2019 році вони уклали договір із промисловим підприємством на постачання електричної енергії на його виробничі потужності. Згідно з укладеною угодою, виробник мав отримувати від компанії електроенергію за тарифом 2-го класу, який передбачений для промислових об’єктів, що не мають власної підстанції.

У такому разі вартість електрики значно більша, оскільки для її подачі споживачеві необхідно додатково використовувати високовольтні лінії та кабельні системи.

«Утім, як з’ясувало розслідування, по факту завод отримував електроенергію за тарифом 1-го класу, що значно зменшує її собівартість», – підкреслюють правоохоронці.

Таким чином, колишній топ-менеджмент компанії, ймовірно, допустив збитки в особливо великих розмірах.

Колишньому керівництву “Запоріжжяобленерго” повідомили про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки. За це передбачено до 5 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Львові СБУ проводить масштабні перевірки: що сталося.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc