Регіон РівнеПочали обстеження дна Басівкутського озера

Почали обстеження дна Басівкутського озера

Сьогодні почали обстежувати акваторію пляжу і прибирати все, що може поранити людину. По часу — це триватиме від кількох днів до тижня.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Андрія Карауша.

Спершу прибирають умовно великі предмети, тут здебільшого знаходять розбиті пляшки, різні металеві предмети, а ще — каміння з гострими краями. А ще мають витягнути з води 8-метрову брилу.

photo_2025-05-12_15-39-02

Обстеження дна — обов’язковий процес на тих локаціях, які офіційно визначені місцями відпочинку. До 15 травня такий перелік має бути сформований по всій області.

Нагадаємо, на минулому тижні почистили дно одного з найпопулярніших на Рівненщині озер.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc