КриміналВзяв хабар за вплив на членів МСЕК: на Рівненщині судитимуть лікаря

Взяв хабар за вплив на членів МСЕК: на Рівненщині судитимуть лікаря

На Рівненщині судитимуть лікаря, який взяв хабар за вплив на членів МСЕК. Крім цього за підбурення до надання хабаря.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.

41-річний ортопед-травматолог за 2000 доларів США мав вплинути на членів МСЕК аби встановити пацієнтці інвалідність. Лікар протягом двох років оформлював виписки щодо «лікування» жінки в умовах стаціонару та всіляко допомагав збирати та оформлювати усі необхідні документи.

У 2025 році він відправив пацієнтку до закладу, де працює експертна команда з оцінювання повсякденного функціонування особи, на членів якої і мав вплинути лікар.

Крім того, за порадою цього ж лікаря жінка дала 4500 гривень хабаря медсестрі іншого медичного закладу за те, що вона організує видачу та підписання консультаційного висновку спеціаліста із підтвердженим діагнозом.

Лікар може сісти за ґрати на термін від 2 до 5 років.

Нагадаємо, судитимуть рівнянина за пограбування військового.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc