СвітБілий дім знову погрожує підняти мита для Китаю

Білий дім знову погрожує підняти мита для Китаю

Взаємні мита США і Китаю вже перевищують 100%. Однак, це ще не кінець підвищення тарифів з боку Вашингтона.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяву Білого дому.

«У День визволення президент Трамп запровадив 10%-й тариф для всіх країн та індивідуальні відповідні вищі тарифи для країн, з якими США мають найбільший торговельний дефіцит, щоб зрівняти шанси та захистити національну безпеку Америки», – заявили в адміністрації президента США.

Більше 75 країн уже звернулися до Вашингтона з пропозицією обговорити нові торговельні угоди.

«На тлі цих обговорень наразі призупинено введення індивідуальних вищих мит, за винятком Китаю, який вжив заходів у відповідь. Унаслідок дій у відповідь Китаю тепер загрожує мито на імпорт до США в розмірі до 245%», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп раніше підвищив мита на товари з Китаю до 125%.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc