Регіон РівнеВночі на Рівненщині помітили двох чоловіків, які зливали пальне з баку авто

Вночі на Рівненщині помітили двох чоловіків, які зливали пальне з баку авто

Сьогодні близько 1-ї години ночі патрульні помітили край автодороги вантажівку Mercedes-Benz Atego та двох чоловіків біля неї. Поліцейські вирішили перевірити, чи не потрібна допомога.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.

Однак, підійшовши ближче, інспектори побачили, що громадяни зливають пальне з баку транспортного засобу в каністру за допомогою гумового шланга. Поруч стояло ще кілька каністр.

Оскільки подія мала ознаки кримінального правопорушення, патрульні викликали слідчо-оперативну групу.

Нагадаємо, встановили зловмисника, який вистрілив у голову собаці на Рівненщині.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc