КриміналУ Німеччині суд покарав росіянина за вбивство двох українців-військових 

У Німеччині суд покарав росіянина за вбивство двох українців-військових 

У Німеччині суд оголосив вирок росіянину за вбивство двох українських військових у місті Мурнау. Він отримав довічне ув’язнення.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на n-tv.

Звільнитися дострокове 58-річний засуджений ймовірно не зможе, так як мова йде про «особливу тяжкість злочину».

Фото – dpa/Angelika Warmuth

Нагадаємо, вбивство сталося у квітні минулого року. Росіянин був знайомий з двома українцями, які після поранень проходили реабілітацію у клініці в Мурнау.

Чоловіки час від часу зустрічалися та випивали біля місцевого супермаркету. Так було і в день вбивства, проте потім між росіянином та українцем сталася суперечка, росіянин побіг додому, взяв ніж і, коли повернувся, вдарив цим ножем спочатку одного з українців, а потім – і іншого. Обидва зазнали тяжких поранень, один помер ще до приїзду медиків, а другий – пізніше у лікарні.

Фото – dpa/Angelika Warmuth

На початку судового процесу у справі про вбивство в лютому цього року росіянин зізнався у скоєному. Як з’ясувало слідство, на момент вбивства він перебував у стані алкогольного сп’яніння.

До слова, в ЗСУ встановили особу одного із військовослужбовців, яких вбили у Німеччині.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc